Vaša spokojnosť náš cieľ
Ján Bobro - Pekáreň Hriňová výroba a predaj pekárskych výrobkov Pekáreň Ján Bobro VITASAN  BREAD  LGI
Chlieb a pečivo vyrobené z VITASAN BREAD LGI boli testované uznávaným inštitútom „Functional Food Centre Oxford Brookes University“ a bol vyhlásený za „produkt z nízkym glykemickým indexom“ – GI HODNOTA 48 (NÍZKA).
Výrobky vyrobené s VITASAN BREAD LGI neobsahujú tak veľa soli ako väčšina výrobkov na trhu. Kombinácia jeho mnohých drahocenných prísad ako ovos, raž, jačmeň, ľanové, slnečnicové a tekvicové semiačka, sójové klíčky a pšeničné otruby nemá len optimálnu nutričnú hodnotu ale tak isto má aj výnimočnú chuť, ktorú milujú dokonca aj tí najmenší.
Posilnite svoju životosprávu výberom VITASAN BREAD LGI, chlebom a pečivom s nízkym glykemickým indexom, ktorý je obzvlášť chutný a bohatý na hodnotné ingrediencie. Denný príjem chleba a pečiva s  nízkym glykemickým indexom a s vysokým obsahom vlákniny je obzvlášť vhodný nie len na prevenciu kardiovaskulárnych chorôb a diabetesu, ale aj pre tých, ktorí chcú mať zdravý a vyvážený životný štýl. Nízky glykemický index označuje jedlo v závislosti od jeho účinku na hladinu glukózy v krvi. Jedlo s  nízkym glykemickým indexom, od 1 do 55, spôsobuje pomalšie vstrebávanie uhľohydrátov a následne pomalý a stabilný nárast hladiny cukru v krvi. Znížené vstrebávanie hladiny glukózy vedie k dlhotrvajúcemu pocitu plnosti, ktorý napomáha k udržaniu správnej telesnej hmotnosti. Spolu so správnym prísunom ovocia a zeleniny, tento chlieb predchádza tomu, aby deti mali maškrtný jazýček, zatiaľ čo im pomáha udržať stabilnú hladinu energie a koncentrácie počas celého dňa. VITASAN BREAD LGI je prírodný celozrnný tmavý chlieb bohatý na obilniny a semiačka s chrumkavou kôrkou a mäkkou striedkou. Okrem nízkeho glykemického indexu, tento chlieb má aj: • vysoký obsah vlákniny – napomáha funkcie čriev • obsahuje nenasýtené tuky a je zdrojom Omega 3 mastných kyselín - pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi • bohatý na vitamín E (43% ODD) – pomáha ochraňovať bunky pred oxidačným stresom • obsahuje sójové klíčky bohaté na izoflavóny (nie geneticky modifikované) • čisto prírodný produkt
ZDRAVÁ VÝŽIVA VHODNÁ AJ PRE DIABETIKOV
VITASAN kocka - 60g
Výrobky Domov Kontakt Predajne